Zobrazit akční nabídky

x

  • Právě se nacházíte v kategorii:
  • Úvod
  • Akční nabídka
  • ZVÝHODNĚNÁ NABÍDKA MINI ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ.
ZVÝHODNĚNÁ NABÍDKA MINI ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ.

ZVÝHODNĚNÁ NABÍDKA MINI ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ.

VŠECHNO, CO HLEDÁTE. 
Letos v létě se nemusíte ničím zdržovat a můžete se vydat na jakoukoli cestu. Vaše dobrodružství naplňuje vaši touhu vyhledávat další. S naší širokou nabídkou MINI Originálního příslušenství vás na cestě k vámi vybranému cíli nic nezastaví. Respektujeme to, že chcete cestovat. Ať už hledáte adrenalinovou zábavu nebo uvolněnou slunečnou sezónu, MINI má vždy připravenou správnou výbavu pro všechny situace, které vás mohou během cest potkat.


NABÍDKA MINI ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ A DOPLŇKŮ SE SLEVOU 20%.

 NÁZEV PRODUKTU:
PŮVODNÍ CENA: 
AKČNÍ CENA:* 
Kryty zrcátek JCW (F54/F55/F56/F57/F60)
4.530 Kč
3.624 Kč
Přední rohožky JCW (F55/F56/F57)
3.120 Kč
2.496 Kč
Sportovní alcantara volant (všechny aktuální modely)
20.371 Kč
16.297 Kč
Polep skla střechy JCW (všechny aktuální modely)
3.890 Kč
3.112 Kč


*Uvedené ceny a produkty jsou pouze orientační.

Pro kompletní nabídku MINI Originálního příslušenství a doplňků, nebo specifikaci pro konkrétní vůz nás neváhejte kontaktovat.


TELEFON: +420597499214

TELEFON: +420 597 499 215

E-MAIL: objednavkynd@bmwcartec.cz


© 2016 - 2020 Graphic design studio | ARSY line, s.r.o.

Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat