Zobrazit akční nabídky

x

ŽHAVÉ MINI OD 5.749 KČ MĚSÍČNĚ.

ŽHAVÉ MINI OD 5.749 KČ MĚSÍČNĚ.

MINI SPICE EDICE nyní s výbavou v hodnotě 80 000 Kč.

Čím ostřejší konfigurace, tím žhavější nabídka. MINI 5dveřové s paketem Pepper je nyní okořeněné LED předními světlomety a mlhovkami, multifunkčním koženým volantem, sedmistupňovou automatickou převodovkou Steptronic a řadou dalších výbavových prvků v ceně. A to je opravdu hot!

Troufnete si na žhavé MINI 5 dveřové?

PRO VÍCE INFORMACÍ KONTAKTUJTE NÁŠ TÝM A POZNEJTE SVĚT MINI.

MINI 5dveřové:

MINI 5dvéřové (Pepper)*

*Reprezentativní příklad úvěru s poslední navýšenou splátkou pro model MINI 5dveřové Cooper: Pořizovací cena vozu 642 046 Kč vč. DPH, délka úvěru 36 měsíců, roční nájezd 10 000 km, výše úvěru 449 432 Kč, pevná výpůjční úroková sazba 0% p.a.,1.-35. měsíční splátka úvěru včetně pojištění 5 749 Kč (měsíční splátka úvěru 4 239 Kč, měsíční splátka pojištění HAV, POV, GAP, skla 1 508 Kč), 36. splátka včetně pojištění 302 591 Kč (splátka 301 083 Kč, pojištění HAV, POV, GAP, skla 1 508 Kč), celková suma úhrady včetně pojištění 503 736 Kč. Tato nabídka je spojená s pojištěním a platí pro právnické osoby, plátce DPH do 31. 3. 2020 nebo do odvolání. Služby BMW Group Financial Services v České republice jsou poskytovány prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s. © 2016 - 2020 Graphic design studio | ARSY line, s.r.o.

Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat