Zobrazit Mini news

x

  • Právě se nacházíte v kategorii:
  • Úvod
  • Mini news
  • VYRAZTE S MINI NA COLOURS OF OSTRAVA.
VYRAZTE S MINI NA COLOURS OF OSTRAVA.

VYRAZTE S MINI NA COLOURS OF OSTRAVA.

I letos pro Vás MINI připravilo jedinečnou příležitost vyrazit na hudební festival Colours of Ostrava. 


Na festival můžete vyrazit ve svém novém MINI z limitované edice Visibility Colours of Ostrava, která nabízí cenové zvýhodnění až 300 000 Kč. A co by to bylo za festivalovou edici, kdyby u toho chyběly lístky na tento jedinečný hudební svátek?!

MINI navázalo na své loňské partnerství s hudebním festivalem Colours of Ostrava a bude v něm pokračovat i v sezóně 2019. Osmnáctý ročník festivalu proběhne od 17. do 20. července 2019, a to opět v úchvatném industriálním areálu ostravských Dolních Vítkovic, kde MINI bude spolu s účinkujícími jeho velkou hvězdou. Bude mít vlastní Drive stage by MINI, zaměřenou na specifické hudební žánry. Na speciální vysoké konstrukci umístěné MINI nebude možné v areálu Dolních Vítkovic přehlédnout, takže bude ideálním místem, kde si budou moci návštěvníci dávat sraz při svých toulkách po zajímavostech světové hudební scény. Bude stačit říci nebo poslat zprávu „sejdeme se u MINI“ a všichni budou vědět, kam mají jít. Kdo bude chtít více proniknout do vzrušujícího a konvencemi nespoutaného světa MINI, bude tak moci učinit ve speciálním Pop-Up showroomu přímo v areálu festivalu. Zde budou připraveny i zajímavé lifestylové kolekce MINI, stejně jako ukázky možností individualizace těchto prémiových britských vozů. 

Nabídka vozidel z limitované edice Visibility Colours of Ostrava.
Pro více informací nás neváhej kontaktovat.

© 2016 - 2022 Graphic design studio | ARSY line, s.r.o.

Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat