Zobrazit Mini news

x

  • Právě se nacházíte v kategorii:
  • Úvod
  • Mini news
  • PŘEKVAPIVĚ VELKÉ MINI COUNTRYMAN OD 673.400 Kč
 PŘEKVAPIVĚ VELKÉ MINI COUNTRYMAN OD 673.400 Kč

PŘEKVAPIVĚ VELKÉ MINI COUNTRYMAN OD 673.400 Kč

Pořiďte si nyní limitovaný MINI COUNTRYMAN za akční cenu od 673.400 KČ včetně DPH s bonusovou výbavou v hodnotě až 180.000 Kč.


VĚTŠÍ. DRSNĚJŠÍ. ODOLNĚJŠÍ NEŽ DŘÍV.

Je největším a nejprostornějším MINI, dokonale připraveným pro každé dobrodružství a všechno, co se vám připlete do cesty. Díky výkonnému motoru MINI TwinPower Turbo a pohonu všech kol ALL4 zvládne bez námahy veškeré nástrahy. Na hladký průběh dostatečného výkonu a rychlou odezvu si snadno zvyknete a na celý pohon se ještě snadněji spolehnete. A navíc, každý povrch exteriéru vyzařuje svým vzhledem jasnou a odvážnou energii.
Příslib komfortu a síly je patrný už při pohledu na dramatický přední nárazník, nasávací otvory nebo výrazné světlomety. Prostorný interiér pohodlně pojme pět lidí, zavazadla a kufr plný vzpomínek, které při svých cestách nasbíráte. Zjistěte, kam vás dnes vaše inspirace zavede.

PŘEPRACOVANÁ MASKA CHLADIČE.

Pro svalnatý vzhled je MINI Countryman ozdobeno vylepšenou maskou chladiče a novým designem předního nárazníku. Maska chladiče je doplněna výrazným a nápadným rámečkem, který je k dispozici v chromovaném provedení či nově volitelně v černém provedení Piano Black.


DESIGN ZADNÍHO NÁRAZNÍKU.

Působivý vzhled nového MINI Countryman dále vylepšuje nový a zdokonalený zadní nárazník. Vyznačuje se výraznými a nápadnými konturami a lakováním v barvě karoserie. Tvarům vozu dodává více vyváženosti a současně zlepšuje aerodynamiku. Vše doplňuje dokonale zakomponovaný zadní difuzor, podtrhující sportovní styl vozu.


ADAPTIVNÍ LED PŘEDNÍ SVĚTLOMETY.

Tyto důmyslné LED přední světlomety dodají vašemu MINI distingovaný nový vzhled a bezpečnost – a to s úžasnými výsledky. Zajišťují účinné osvětlení silnice i za špatné viditelnosti a přisvěcují do zatáček, takže vidíte části vozovky, které byste mohli přehlédnout. Pokud přední kamera vašeho MINI zaznamená protijedoucí vozidla, funkce automatického ztlumování vypne odpovídající matrixové segmenty dálkových světel a zabrání tak oslnění ostatních účastníků silničního provozu.


ELEKTRICKY NASTAVITELNÁ SEDADLA S PAMĚŤOVOU FUNKCÍ.

Každé sedadlo lze elektricky nastavit tak, že nabídne pohodlnou oporu beder, a tím zajistí výjimečný komfort sezení, takže do cíle přijedete vždy zrelaxovaní a svěží. Navíc, s volitelnou paměťovou funkcí si můžete uložit dvě různá individuální nastavení. Užijete si zdravý, ortopedický posaz a snižte napětí v zádových svalech. To přijde vhod zejména při dlouhých cestách.


MULTIFUNKČNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL.

Náš nový multifunkční přístrojový panel nahrazuje konvenční rychloměr. Tvoří ho 5palcový barevný displej v elegantním provedení Black Panel a poskytuje informace, jako je rychlost, množství paliva, počet najetých kilometrů, teplota a navigační pokyny.UDĚLEJTE MÍSTO PRO DOBRODRUŽSTVÍ.

Hnací silou stojící za estetikou interiéru je typické zaměření MINI na detaily. Na prvním místě je komfort posádky, takže nechybí skvělý výběr materiálů, jako třeba sedadla čalouněná jemnou kůží top grain, ale ani celkový pocit pohody. Zásluhou prémiového designu interiéru bude váš jízdní zážitek stejně univerzální jako vzrušující. Centrální částí interiéru je středový panel s úžasným 8,8" displejem. Je mozkem celého infotainment systému a zároveň dokonalým prostředím pro vaši navigaci MINI Connected.
S celou řadou inovativních technologických řešení převádí sílu celého vašeho MINI do intuitivního ovládacího centra, kde jsou ovladače snadno po ruce. Všechno je na míru připravené pro vaše potěšení a dokonce i nejdrsnější terén je pouze cvičením komfortu, zábavy a stylu.PODMANIVÉ. DESIGNEM.

Spojením výrazného, drsného vzhledu a svalnatých proporcí s dobrodružným duchem jsme vytvořili všestranného společníka, jehož přirozeným prostředím jsou městské ulice současnosti, ale i okresky na venkově. Je k dispozici v 9 různých barvách a jeho styl dokresluje řada atraktivních kontrastních tónů střechy. Se širokou nabídkou prémiových materiálů vytváří dokonalou příležitost, jak vyjádřit svou osobnost. A to jak uvnitř, tak i zvenku.© 2016 - 2023 Graphic design studio | ARSY line, s.r.o.

Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat