Zobrazit Mini news

x

  • Právě se nacházíte v kategorii:
  • Úvod
  • Mini news
  • Nový showroom MINI otevřen!
Nový showroom MINI otevřen!

Nový showroom MINI otevřen!

Přijďte se podívat!

20. února jsme otevřeli zcela nový showroom MINI. Věříme, že se vám tyto nové a moderní prostory MINI budou líbit stejně tak, jako nám!

Mezi vystavenými modely MINI je k vidění také zbrusu nové MINI Countryman, které právě vstupuje na evropské trhy.

Zajímá vás, v čem je nové MINI Countyman jedinečné? Podívejte se sem: www.mini-countryman.cz 

V našem stylovém showroomu naleznete ale mnohem víc. Své místo zde má MINI Lifestyle shop, ze kterého bude mít jistě radost nejeden MINI nadšenec. MINI doplňky a oblečení ještě více podtrhnou váš styl!

Otevřete dveře světu, kde je každý tím pravým originálem.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Váš tým MINI.


© 2016 - 2022 Graphic design studio | ARSY line, s.r.o.

Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat