Zobrazit akční nabídky

x

NABÍDKA OPERATIVNÍCH LEASINGŮ MINI.

NABÍDKA OPERATIVNÍCH LEASINGŮ MINI.


Nové MINI 3dveřové za 7.199 Kč měsíčně!


MINI Cooper 3dveřové 100 kW/136k s automatickou převodovkou v ceně vozu za podmínek:

 • 0% akontace
 • na 48 měsíců
 • roční nájezd 10 000 km
 • balíček obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel

Svým stylem a charizmatickým chováním je MINI jako skvěle povedené večerní rande. A to pokaždé, když usednete za jeho volant. Čeká pouze na to, až si ho přizpůsobíte podle vašich představ. Je připraveno ještě více rozzářit dny vašich životů, stačí nás navštívit v MINI Ostrava.

Fantazii se ale meze nekladou a MINI je stvořené k tomu, abyste si vytvořili originál přesně podle svých představ a potřeb.


PRO VÍCE INFORMACÍ KONTAKTUJTE NÁŠ TÝM A POZNEJTE SVĚT MINI.

MINI COOPER 3dvéřové za 7 199 Kč bez DPH měsíčně* 
* Tato nabídka operativního leasingu je kalkulována na vůz MINI Cooper 3dveřové 100 kW/136k s automatickou převodovkou za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 10 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel a pojištění GAP. Splátka s DPH činí 8 711 Kč. Nabídka platí do odvolání. Služby MINI FINANCIAL SERVICES v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s., a UniCredit Fleet Management, s.r.o.Nové MINI 5dveřové za 6.999 Kč měsíčně!

MINI Cooper 5dveřové 100 kW/136k s automatickou převodovkou v ceně vozu za podmínek: 

 • 0% akontace
 • na 48 měsíců
 • roční nájezd 10 000 km
 • balíček obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel

Svezete v něm tak bez problémů celou rodinu a jízdu si navíc budete po sešlápnutí pedálu plynu stále užívat! Jediné co potřebujete k tomu, abyste dosáhli na zvýhodněnou splátku 6.999 Kč měsíčně je navštívit nás v MINI Ostrava. 


PRO VÍCE INFORMACÍ KONTAKTUJTE NÁŠ TÝM A POZNEJTE SVĚT MINI.

MINI COOPER 5dveřové za 6 999 Kč bez DPH měsíčně* 
* Tato nabídka operativního leasingu je kalkulována na vůz MINI Cooper 5dveřové 100 kW/136k s automatickou převodovkou za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 10 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel a pojištění GAP. Splátka s DPH činí 8 469 Kč. Nabídka platí do odvolání. Služby MINI FINANCIAL SERVICES v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s., a UniCredit Fleet Management, s.r.o.Nové MINI Clubman za 7.699 Kč měsíčně!

MINI Clubman Cooper 100 kW/136k s automatickou převodovkou v ceně vozu za podmínek:

 • 0% akontace
 • na 48 měsíců
 • roční nájezd 10 000 km
 • balíček obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel
MINI Clubman představuje jedinečnou kombinaci nejmodernějších technologií, maximální bezpečnosti, prémiových materiálů a britského designu. Samozřejmě nechybí pro MINI typické jízdní vlastnosti, které jsou navíc podpořeny řadou asistenčních systémů. 

Získejte stylové MINI Clubman s výhodnou nabídkou operativního leasingu! 


PRO VÍCE INFORMACÍ KONTAKTUJTE NÁŠ TÝM A POZNEJTE SVĚT MINI.

MINI CLUBMAN za 7 699 Kč bez DPH měsíčně* 
* Tato nabídka operativního leasingu je kalkulována na vůz MINI Clubman 100 kW/136k s automatickou převodovkou za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 10 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel a pojištění GAP. Splátka s DPH činí 9 316 Kč. Nabídka platí do odvolání. Služby MINI FINANCIAL SERVICES v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s., a UniCredit Fleet Management, s.r.o.Nové MINI Countryman za 8.699 Kč měsíčně!

MINI Countryman Cooper 100 kW/136k s automatickou převodovkou v ceně vozu za podmínek: 

 • 0% akontace
 • na 48 měsíců
 • roční nájezd 10 000 km
 • balíček obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel
Zažijte více! MINI Countryman dává možnost vydat se vstříc dobrodružství - bezpečně, prémiově a s radostí.
Ideální jak do města, tak i pro radovánky v horách. A jestliže máte pohon všech čtyř kol, máte po starostech po celý rok.
Právě teď si můžete užít radost z jízdy v MINI díky akčnímu operativnímu leasingu .

MINI COUNTRYMAN za 8 699 Kč bez DPH měsíčně* 
* Tato nabídka operativního leasingu je kalkulována na vůz MINI Countryman 100 kW/136k s automatickou převodovkou za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 10 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel a pojištění GAP. Splátka s DPH činí 10 526 Kč. Nabídka platí do odvolání. Služby MINI FINANCIAL SERVICES v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s., a UniCredit Fleet Management, s.r.o.
© 2016 - 2020 Graphic design studio | ARSY line, s.r.o.

Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat