Zobrazit akční nabídky

x

MINIMÁLNĚ DO KAŽDÉHO POČASÍ.

MINIMÁLNĚ DO KAŽDÉHO POČASÍ.

Když máte MINI Countryman s pohonem všech kol, můžete vyrazit MINImálně do každého počasí nebo si užít jízdu MINImálně v každé situaci.

Je to jen na vás. Ikonický vůz MINI Countryman je nyní s pohonem všech kol ALL4 bez příplatku! Navíc financování s MINI úrokem 0% a zimním obutím za polovinu.

  • MINI Countryman s pohonem ALL4 bez příplatku.
  • MINI úrok 0%.
  • Zimní komplety za polovinu.
Pro více informací neváhejte, kontaktujte náš tým a přijďte se svézt! Poznejte svět MINI.

© 2016 - 2018 Graphic design studio | ARSY line, s.r.o.

Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat