Zobrazit akční nabídky

x

MINI VELKÁ LÁSKA.

MINI VELKÁ LÁSKA.

Přijíždí ikona všech silničních ikon, která již více než šest dekád boří konvence. Nové MINI 3dveřové. Neodolatelně stylové, neskutečně charismatické, neuvěřitelně emotivní. Díky jeho kompaktní karoserii zažijete vzrušující pocit z řízení jako v motokáře a snadno projedete i těmi nejužšími městskými uličkami i hustou dopravou. Nelze ho nemilovat! 

Již od 6 599 Kč měsíčně bez DPH.

   ZAREZERVUJTE SI TESTOVACÍ JÍZDU >>  


VELKÁ DYNAMIKA.

Skvělý rejd, krátké převisy a kompaktní karoserie: to jsou hlavní atributy, díky nimž se 3dveřové MINI. Pokud bude třeba prudce vypálit z místa, 3 a 4válcové motory Twin Power Turbo dodají okamžitý příval točivého momentu. V režimu SPORT se ještě přiostří reakce plynového pedálu a řízení, takže vás čeká dechberoucí agilita. Zažijte na vlastní kůži nízké těžiště, vysoké otáčky a užijte si s MINI maximální zábavu za volantem.VELKÝ CHARAKTER. VELKÉ PŘÁTELSTVÍ.

Nové 3dveřové MINI přichází s celou paletou inovativních funkcí, ale i praktických prvků, do kterých se zamilujete. Už ve standardní výbavě nabízí chytrý infotainment Connected s 8,8" dotykovým displejem a integrovanými aplikacemi. Díky úžasným novým provedením, barvám a možnostem individualizace může vaše MINI vypadat přesně podle vašich představ. 
Díky kreativnímu využití prostoru si MINI užijete i s přáteli a všemi nezbytnostmi. Složte opěradla zadních sedadel v poměru 60/40 a získáte působivých 731 litrů prostoru pro vaše zavazadla.Vyjděte vstříc novým dobrodružstvím od 379 900 Kč bez DPH.
   OBJEVTE NAŠI NABÍDKU 3DVEŘOVÝCH MINI >>  © 2016 - 2021 Graphic design studio | ARSY line, s.r.o.

Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat