Zobrazit Mini news

x

  • Právě se nacházíte v kategorii:
  • Úvod
  • Mini news
  • MINI ROADSHOW PŘIJÍŽDÍ!
MINI ROADSHOW PŘIJÍŽDÍ!

MINI ROADSHOW PŘIJÍŽDÍ!

Jakmile padne zelená, můžete vypustit energii, kterou máte pod pravou nohou, a také závodníka, jenž ve Vás dřímá. 
Chcete přepnout na městský elektrický životní styl s novým MINI Electric, nebo vyzkoušet výkon až 306 pulzujících koní s modely John Cooper Works?

Přijměte naše pozvání a využijte možnost zapůjčit si MINI Electric, nebo MINI John Cooper Works, se kterým zažijete 24 hodin plných opravdové vášně!

Toto je MINI ve své nejintenzivnější podobě – a zmocní se Vás naprosto jedinečným způsobem...

 

KDY: SOBOTA 25.7. - PÁTEK 31.7.TATO UDÁLOST JE PRO VÁS ZCELA ZDARMA!
POČET MÍST JE LIMITOVÁN, PROTO NEVÁHEJTE A KONTAKTUJTE NÁS!
 

© 2016 - 2022 Graphic design studio | ARSY line, s.r.o.

Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat