Zobrazit akční nabídky

x

MINI RESOLUTE EDITION

MINI RESOLUTE EDITION

JIŽ OD 714 688,- KČ

Modely MINI Resolute Edition jsou inspirované bohatou tradicí v otázkách designu a závodními úspěchy. Okamžitě zapůsobí svým čistým, autentickým stylem a optimistickým přístupem. Jsou poháněny odvahou, vznikly na základě městských vibrací a vyzývají nás k jinému myšlení. Součástí naší DNA jsou mimořádné jízdní schopnosti a nespoutaný pocit zábavy za volantem jako v motokáře.

> Pro více informací kontaktujte náš prodejní tým

SYTĚ ZELENÁ BARVA REBEL GREEN

MINI Resolute Edition je lakované nádhernou zelenou barvou Rebel Green. Tato sytá barva vzdává hold původní zelené barvě MINI Cannaught Green, používané u modelu Austin 1100. Doplňují ji podmanivé, pro tuto edici specifické pruhy na kapotě, které dokonale ladí s bronzovou barvou Resolute Bronze, jež nechává auto ještě více vyniknout.


PROPRACOVANÉ DESIGNOVÉ PRVKY

MINI Resolute Edition se vyznačuje nejen odvážným a moderním designem nárazníku. Rámečky předních a zadních světel, kliky dveří, boční ozdoby a mnoho dalších prvků jsou vyvedeny v bronzové barvě Resolute Bronze a jemnými detaily posilují individualistický a dynamický charakter.


NÁPADNÁ KONTRASTNÍ STŘECHA A KRYTY ZPĚTNÝCH ZRCÁTEK

Kontrastní střecha a kryty zrcátek v bílé barvě Pepper White se skvěle doplňují s karoserií v zelené barvě Rebel Green a odkazují na sportovní původ a tradici značky MINI. Volitelně dostupná černá střecha a kryty zrcátek jsou samozřejmě stejně ikonické.

TAJEMNÝ STYL PODTRHUJÍ LESKLE ČERNÉ PRVKY PIANO BLACK

Jedinečné prvky, jako jsou koncovky výfuku, loga MINI na kapotě a víku zavazadlového prostoru a vnitřní rámeček masky, jsou v leskle černém provedení Piano Black, které dodává vozu atmosféru magického tajemství a vybroušené elegance.

PROPRACOVANÉ JEDINEČNÉ DETAILY

Edici MINI Resolute poznáte, jakmile ji spatříte, mimo jiné díky exkluzivním bočním ozdobám, hrdě se vyjímajícím na předních blatnících lakovaných zelenou barvou Rebel Green. Na jednu stranu stylové, na stranu druhou praktické. Jejich elegantní design spolu s prvky v bronzové barvě Resolute Bronze vyzařují jemnou, ale nepřehlédnutelnou individualitu.

VELKOLEPÉ ENTRÉE. KAŽDÝ DEN

Již samotné nastupování do MINI Resolute Edition je zásluhou specifických prahových lišt na straně řidiče a spolujezdce speciálním zážitkem, a to každý den v týdnu. Název této edice se nám tak líbí, že jsme slovo „Resolute“ umístili na volant.

JASNĚ ROZDĚLENÁ LINIE BOKŮ

Důmyslnější a rozhodnější vzhled zajistí leskle černé provedení lišty oddělující prosklení a tělo karoserie, které je vyhrazeno exkluzivně edici MINI Resolute. Působí sportovně a elegantně a zároveň dokonale doplňuje ostatní prvky exteriéru.

ČALOUNĚNÍ KOMBINACÍ LÁTKA/KOŽENKA BLACK PEARL

Nic nevystihuje řemeslné zpracování, které dodává interiéru MINI Resolute Edition jeho módní vzhled, lépe než exkluzivní kombinace látkového a koženého čalounění v provedení Black Pearl Light Chequered ve spojení s černým provedením interiéru. Pečlivě zpracované opěrky pro kolena a loketní opěrky dotvářejí sebevědomou a hodnotnou atmosféru v interiéru.

PROPRACOVANÁ PALUBNÍ DESKA V DESIGNU RESOLUTE

Neodolatelně přitažlivá a moderní palubní deska s exkluzivní fólií v designu Resolute ukazuje, jak dobře může interiér vašeho MINI vypadat a jak dobře se v něm můžete cítit.

© 2016 - 2022 Graphic design studio | ARSY line, s.r.o.

Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat