Zobrazit související články

x

  • Právě se nacházíte v kategorii:
  • Úvod
  • MINI NEXT

MINI NEXT

MINI NEXT vozy s mnoha bonusy a výhodami. Pořiďte si vůz, který Vás bude bavit se zárukou.


BENEFITY

DVOULETÉ POJIŠTĚNÍ ZÁRUKY MINI NEXT.

Automobil, na který se můžete spolehnout: s Vaším novým vozem z programu MINI NEXT Ojeté vozy automaticky získáváte kompletní dvouleté pojištění záruky na všechny mechanické a elektronické části vozu. Objevte nestárnoucí radost z jízdy s ojetými vozy MINI NEXT společně s dlouhodobým pojištěním záruky.


360° PROHLÍDKA VOZU.

MINI NEXT Ojeté vozy jsou k dispozici výhradně u partnerů programu MINI NEXT. Každé vozidlo zařazené do programu MINI NEXT Ojeté vozy úspěšně podstoupilo rozsáhlou 360° prohlídkou (zaměřenou na optické, technické, interierové a exteriérové detaily), která je zárukou, že 100% splňuje všechny naše předem dané standardy.


SERVIS BEZ STAROSTÍ (6 MĚSÍCŮ/10 000 KM).

Od okamžiku dodání vaše vozidlo nebude vyžadovat 6 měsíců nebo 10 000 kilometrů podle ukazatele servisního plánu žádnou hrazenou údržbu.


FINANCOVÁNÍ MINI NEXT.

MINI NEXT ojeté vozy, získejte atraktivní nabídky leasingu a financování.


OVĚŘENÁ HISTORIE VOZU.

Při nákupu ojetého vozu o něm chcete vědět vše. Zajímají Vás předchozí majitelé, zákaznické služby, nehody nebo případné opravy. Proto má každý certifikovaný vůz z programu MINI NEXT Ojeté vozy také kompletní ověřenou historii, zkontrolovanou a potvrzenou Vaším MINI NEXT partnerem.


> KONTAKTY NA MINI-OSTRAVA <

> NABÍDKA VOZŮ MINI <

© 2016 - 2022 Graphic design studio | ARSY line, s.r.o.

Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat