Zobrazit Mini news

x

  • Právě se nacházíte v kategorii:
  • Úvod
  • Mini news
  • LIMITOVANÁ EDICE MINI ELECTRIC JIŽ ZA 8 999 Kč BEZ DPH MĚSÍČNĚ.
LIMITOVANÁ EDICE MINI ELECTRIC JIŽ ZA 8 999 Kč BEZ DPH MĚSÍČNĚ.

LIMITOVANÁ EDICE MINI ELECTRIC JIŽ ZA 8 999 Kč BEZ DPH MĚSÍČNĚ.

VÝHODY MINI ELECTRIC ZA 8 999,- Kč BEZ DPH*.

Limitovaná edice je určena těm, kteří chtějí do života trochu více, než jen obyčejné auto. Nyní Vám nabízíme neobyčejné auto za více než neobyčejnou cenu. Prozkoumejte možnost nového čistě elektrického MINI za nejatraktivnější cenu, a to s bohatou výbavou.

Ke standardní výbavě za cenu 8 999 Kč bez DPH měsíčně patří například automatická klimatizace, MINI Connected, nebo MINI Remote Services.


Více informací o MINI ELECTRIC >>>


VÝJIMEČNÝ STYL S DOJEZDEM AŽ 253 KM. JE BLÍŽE NEŽ SI MYSLÍTE.

VYUŽIJTE UNIKÁTNÍHO EKO BONUSU 150.000 KČ**.

Využijte unikátního EKO bonusu na nové MINI Electric, nabíjte a jeďte. Není nic jednoduššího a příjemnějšího než soužití s plně elektrickým MINI. S bohatou výbavou a perfektními jizdními vlastnostmi, je to perfektní parťák nejen pro nástrahy městké džungle.

ZAUJALA VÁS AKČNÍ NABÍDKA?

Pokud vás akční nabídka zaujala, prosím neváhejte kontaktovat náš tým!


*Tato nabídka operativního leasingu je kalkulována na vozidlo MINI F56 BEV za podmínek 0% akontace, 60 měsíců, 10 000 km/rok a uvedené motorizace a výbavy. Splátka obsahuje pojištění - povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Splátka s DPH je 10 889 Kč měsíčně. Nabídka platí pro plátce DPH na limitované množství vozů s platností od 9. 6. 2021 do 30. 09. 2021. Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Detailní kalkulaci financování poskytne autorizovaný dealer MINI v České republice.
** Nabídka platí pro hotovostní zákazníky. Cena vozu pro splnění podmínek EKO bonusu je od 749.600 vč. DPH. Nabídka platí do 30.9., nebo do vyprodání zásob.

© 2016 - 2021 Graphic design studio | ARSY line, s.r.o.

Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat