Zobrazit související články

x

O nás

Rozdíl je v přístupu.

MINI patří mezi vozy, které si zamilujete hned napoprvé pro jeho výjimečný a osobitý design. A pokud usednete za volant, tak kouzlu MINI podlehnete zcela! 


Oficiálním autorizovaným dealerem značky MINI v Ostravě je od června roku 2016 společnost CarTec Group, s.r.o. založená v roce 2002, která je zároveň již od roku 2003 oficiálním zástupcem značky BMW v Ostravě. Zastoupení CarTec značky BMW najdete od roku 2009 také v Liberci, od září 2012 v Praze, od října 2013 v Olomouci a nově, od roku 2019, najdete autorizovaný Servis BMW CarTec i v Brně.

Od roku 2017 nás můžete navštívit v novém showroomu dealerství značky MINI v Ostravě. Zde si můžete na živo prohlédnou a vyzkoušet všechny dostupné modely ikonické značky MINI. Proto neváhejte a využijte proto naší nabídky a požádejte o testovací jízdu prostřednictvím formuláře, který najdete v sekci Testovací jízda

V ostravské MINI showroomu Vám nabízíme:

  • Autorizovaný prodej vozů MINI
  • Záruční i pozáruční servis vozů MINI
  • Boutique s oblečením a doplňky MINI

V Ostravě Vám je tým CarTec k dispozici také v rámci služeb spojených s prodejem, servisem a financováním vozů BMW, BMW Premium Selection a motocyklů BMW Mottorad. Ve dvou dealerských salonech ve Vítkovické ulici a Ruské ulici Vám nabízíme:

  • Autorizovaný prodej nových vozů BMW a vozů BMW Premium Selection
  • Záruční i pozáruční servis vozů BMW (včetně lakýrnických a karosářských prací)
  • Záruční i pozáruční servis vozů BMW i
  • Autorizovaný prodej motocyklů BMW Motorrad
  • Záruční i pozáruční servis motocyklů BMW Motorrad (včetně lakýrnických a karosářských prací)

Na našem e-shopu navíc najdete veškeré doplňky jak pro Vás, tak pro váš vůz či motorku.


Rádi Vám zajistíme také veškeré služby spojené s financováním, přihlášením či pojištěním Vašeho nového nebo ojetého vozu. Zapůjčíme Vám náhradní vůz po dobu opravy či originální střešní nosiče a další transportní komponenty. Rovněž Vám zajistíme veškeré služby STK.

Jsme smluvními partnery a servisy pojišťoven Kooperativa pojišťovna, a.s., Allianz pojišťovna, a.s., Česká podnikatelská pojišťovna a.s. a UNIQA pojišťovna, a.s. Zajišťujeme komplexní řešení pojistných událostí včetně prohlídky automobilu nebo motocyklu, zapůjčení náhradních vozidel bez odečtu pevných nákladů.


Těšíme se na návštěvu, 

Váš MINI CarTec Group Team. 


© 2016 - 2021 Graphic design studio | ARSY line, s.r.o.

Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat