Zobrazit související články

x

O nás

CarTec Group

Společnost CarTec Group, s. r.o., byla založena v roce 2002 a od poloviny roku 2003 zastupuje značku BMW v Ostravě. Od roku 2009 najdete zastoupení BMW pod značkou CarTec také v Liberci, od září 2012 v Praze a od října 2013 v Olomouci.  

CarTec - poznejte rozdíl v přístupu.

CarTec Group Ostrava – MINI Autorizovaný dealer

Od června 2016 se CarTec Group stává oficiálním dealerem značky MINI v Ostravě. Na jaře 2017 se pro Vás chystá otevření zcela nového showroomu MINI, kde si budete moci na živo prohlédnout a vyzkoušet všechny dostupné modely ikonické značky MINI. Do té doby Vás rádi přivítáme v prostorách showroomu BMW Premium Selection v Ostravě, kde máte možnost vidět několik vozidel značky MINI a zároveň příležitost nakonfigurovat si svoje MINI mezi prvními! 
MINI patří mezi vozy, které si zamilujete hned napoprvé pro jeho výjimečný a osobitý design. A pokud usednete za volant, tak kouzlu MINI podlehnete zcela! 
Využijte proto naší nabídky a požádejte o testovací jízdu prostřednictvím formuláře, který najdete v sekci Testovací jízda

Těšíme se na návštěvu, Váš MINI CarTec Group Team. 


V Ostravě na ploše více než 2300m2 Vám nabízíme:

  • Autorizovaný prodej vozů MINI
  • Záruční i pozáruční servis vozů MINI
  • Boutique s oblečením a doplňky MINI

  • Autorizovaný prodej nových vozů BMW a vozů BMW Premium Selection
  • Záruční i pozáruční servis vozů BMW
  • Záruční i pozáruční servis vozů BMW i
  • Autorizovaný prodej motocyklů BMW Motorrad
  • Záruční i pozáruční servis motocyklů BMW Motorrad

Obchod s oblečením a doplňky BMW Boutique – www.bmw-lifestyle.cz

Rádi Vám zajistíme veškeré služby spojené s financováním, přihlášením či pojištěním Vašeho nového nebo ojetého vozu. Zapůjčíme Vám náhradní vůz po dobu opravy či originální střešní nosiče a další transportní komponenty. Rovněž Vám zajistíme veškeré služby STK. Provádíme a zajišťujeme komplexní servisní služby automobilů a motocyklů BMW včetně lakýrnických a karosářských prací.
Jsme smluvními partnery a servisy pojišťoven Kooperativa pojišťovna, a.s., Allianz pojišťovna, a.s., Česká podnikatelská pojišťovna a.s. a UNIQA pojišťovna, a.s. Zajišťujeme komplexní řešení pojistných událostí včetně prohlídky automobilu nebo motocyklu, zapůjčení náhradních vozidel bez odečtu pevných nákladů

© 2016 - 2020 Graphic design studio | ARSY line, s.r.o.

Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat