Zobrazit Mini news

x

  • Právě se nacházíte v kategorii:
  • Úvod
  • Mini news
  • CarTec Group - MINI Autorizovaný dealer
CarTec Group - MINI Autorizovaný dealer

CarTec Group - MINI Autorizovaný dealer

Navštivte nás a poznejte kouzlo vozů MINI a originálního příslušenství MINI.


Společnost CarTec Group se v červnu 2016 stala MINI Autorizovaným dealerem. Vyberete si tak u nás z kompletní nabídky vozů MINI – od třídveřového MINI, speciálních edicí až po nový MINI Clubman.

Prohlédněte si nabídku našich vozů MINI ZDE.
Pokud máte zájem dozvědět se více, neváhejte a kontaktujte náš tým MINI. Přijďte se svézt a vyzkoušet tyto vozy!

K dispozici Vám jsou:


Již teď Vám můžeme prozradit, že od podzimu letošního roku začneme budovat nový showroom MINI a Vy tak budete mít možnost prohlédnout si živě ještě širší škálu modelů MINI v ještě zajímavějším prostředí. 

Nový MINI Showroom se bude nacházet v Ostravě v prostorách současného showroomu BMW Premium Selection. Již brzy se tak můžete těšit na krásné a moderní prostory!

© 2016 - 2022 Graphic design studio | ARSY line, s.r.o.

Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat