Zobrazit akční nabídky

x

AKČNÍ NABÍDKA MINI JARO/LÉTO

AKČNÍ NABÍDKA MINI JARO/LÉTO

MAXIMÁLNÍ ZÁBAVA BEZ STAROSTÍ


Ať je to léto podle Vašich představ.
AKČNÍ NABÍDKA MINI JARO/LÉTO 2022


Jaro je tu a společně se slunečným počasím se objevují nové možnosti, jak poznávat okolní svět. Už čeká, až ho objevíte právě vy. S MINI Originálním příslušenstvím si užijete každičkou zatáčku silnice, ale i čerstvý vzduch a fascinující výhledy do krajiny. K působivým zážitkům přispějí i MINI kola a pneumatiky. Služby MINI Servis Vás v naprostém bezpečí dovedou do Vašich letních destinací. Každý okamžik letních dnů by se měl prožít naplno a bez nečekaných událostí. Jedině tak si léto podle Vašich představ vychutnáte na maximum.

Využijte naší zvýhodněné nabídky, detaily najdete níže.


Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Tým MINI OstravaMINI SERVIS KOL A PNEUMATIK

Užívejte si bezstarostnou dynamickou jízdu na každém povrchu.

Nejen že Vám přezujeme zimní a letní pneumatiky, ale zároveň zkontrolujeme hloubku vzorku a brzdy. Nabízíme přezutí kol a pneumatik (včetně vyvážení) s prvotřídním poměrem ceny a hodnoty. Kontrolu a údržbu provádíme s nejvyšší možnou péčí a maximální odborností.

Nyní navíc nabízíme také GEOMETRIE PODVOZKU SE ZVÝHODNĚNÍM 20 % (akce platí pouze do konce měsíce dubna a lze využít i samostaně bez přezouvání kol).


> KONTAKTUJTE SERVISNÍHO PORADCE

> MINI KONFIGURÁTOR KOL A PŘÍSLUŠENSTVÍMINI JARNÍ PROHLÍDKA

Bezstarostně do léta!

BMW jarní prohlídka v ceně 700 Kč včetně DPH zahrnuje:

  kontrolu provozních kapalin
  kontrolu zavěšení kol, tlumičů a komponent řízení
  vizuální kontrolu brzd, hnacího řemene a tlumičů
  kontrolu stěračů a ostřikovačů
  kontrolu všech světel
  kontrolu kol/pneumatik (stav, hloubka vzorku a tlak)


> OBJEDNEJTE SE NA JARNÍ PROHLÍDKU ONLINEZVÝHODNĚNÁ NABÍDKA MINI ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ A DOPLŇKŮ

Funkční, komfortní, dobře propojený.


Pokud to má být výlet podle Vašich představ, měli byste být připraveni. Už při plánování Vašich cest si budete jisti, že máte potřebné vybavení pro převoz všech věcí a vybavení, které budete potřebovat. Veškeré BMW Originální příslušenství je ušité na míru pro Váš model BMW a navržené tak, abyste si mohli užít co nejpohodlnější a nejpříjemnější jízdu.


> NAVŠTIVTE NÁŠ E-SHOPČIŠTĚNÍ KLIMATIZACE SE SLEVOU 20 %

Příjemné a zdravé klima.

Bakterie a viry mohou proniknout do klimatizačního systému Vašeho vozu prostřednictvím filtru, výparníku a větracích otvorů. Tato místa vytváří ideální podmínky pro růst mikroorganismů.

Používáme vysoce kvalitní přístroje, které garantují účinné odstranění škodlivých virů a bakterií rostoucích ve ventilacích vozidla. Jejich použítí Vám zajistí vyčištění vzduchu, který v interiéru vozu dýcháte.

Původní cena 3149,- Kč včetně DPH
Aktuální cena po slevě 2520,- Kč včetně DPH


> KONTAKTUJTE SERVISNÍHO PORADCE

> OBJEDNEJTE SE ONLINESMARTCOAT - NANOTECHNOLOGIE SE SLEVOU 20 %

Stále čisté a svěží.

Koncept k ošetření interiérů, kde funguje bezproblémově a bezúdržbově jako
samočistička vzduchu a má sterilizující účinky.


SmartCoat se aplikuje speciální postřikovou technologií, která je nanesena na různé druhy povrchu a to bez zdravotních rizik pro lidi, zvířata, volně žijící živočichy, rostliny a bez nebezpečného vlivu na životní prostředí. Rozkládá veškeré organické látky (bakterie, viry, plísně, VOC (těkavé organické látky), mikročástice prachu a další), které přijdou buď do přímého styku s aplikovanou plochou nebo se nacházejí v její blízkosti.

Původní cena 2686,- Kč včetně DPH

Aktuální cena po slevě 2149,- Kč včetně DPH

> KONTAKTUJTE SERVISNÍHO PORADCE

> OBJEDNEJTE SE ONLINEAPLIKACE MY BMW: MAXIMÁLNÍ NEZÁVISLOST

Můj vůz vždy na dosah.

Přímé spojení s Vaším vozem a světem MINI. Své další trasy můžete plánovat přímo na cestě, nebo můžete další cíl do svého MINI poslat z obývacího pokoje. Zkontrolujte dojezd ještě před tím, než vyrazíte na cestu, před tím si také můžete vychladit nebo vyhřát interiér. Nejste si jisti, že jste své MINI po příjezdu zamkli? Zkontrolujte to v aplikaci a zamkněte ho na dálku.

Aplikace má také mnoho mimořádně praktických funkcí navržených přímo pro Vaše elektrické nebo plug-in hybridní MINI. Snižte například spotřebu energie a náklady pomocí časovače nabíjení a klimatizace, a jakmile nastane čas další návštěvy servisu, aplikace Vás na to upozorní a umožní Vám ji napřímo domluvit s Vaším MINI Servisem.

Ať už jste kdykoliv a kdekoliv, aplikace MINI App zajistí bezstarostnou mobilitu a ještě více radosti z jízdy.


> VÍCE INFORMACÍ

© 2016 - 2022 Graphic design studio | ARSY line, s.r.o.

Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat