Zobrazit akční nabídky

x

  • Právě se nacházíte v kategorii:
  • Úvod
  • Akční nabídka
  • Akční nabídka MINI! 5dveřové za 7.499 Kč měsíčně!
Akční nabídka MINI!     5dveřové za 7.499 Kč měsíčně!

Akční nabídka MINI! 5dveřové za 7.499 Kč měsíčně!

Právě nyní můžete v CarTec Group získat v rámci akční nabídky atraktivní pětidveřové MINI za jedinečnou cenu.


Limitovaná nabídka operativního leasingu za 7.499 Kč měsíčně* se vztahuje na pětidveřovou verzi MINI s motorizací Cooper. Za takto atraktivní splátku Vám nabízíme silnější motorizaci MINI Cooper 1,5 l (100 kW) a automatickou převodovku zdarma.

Svezete v něm tak bez problémů celou rodinu a jízdu si navíc budete po sešlápnutí pedálu plynu stále užívat! Jediné co potřebujete k tomu, abyste dosáhli na zvýhodněnou splátku 7.499 Kč měsíčně je navštívit nás v MINI Ostrava. 

Fantazii se ale meze nekladou a MINI Cooper je jako stvořený k tomu, abyste si vytvořili originál přesně podle svých představ a potřeb. 

* Tato nabídka operativního leasingu je kalkulovaná na vůz MINI Cooper 5dvéřové 100 kW/136 k za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 10 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP a pojištění skel. Nabídka je určená pro plátce DPH. Kalkulace pro neplátce bude připravena na požádání. Nabídka platí do odvolání. Služby MINI FINANCIAL SERVICES v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s., a UniCredit Fleet Management, s.r.o.

© 2016 - 2019 Graphic design studio | ARSY line, s.r.o.

Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat