Zobrazit akční nabídky

x

  • Právě se nacházíte v kategorii:
  • Úvod
  • Akční nabídka
  • Stylové MINI Clubman od 6.999 Kč měsíčně.
Stylové MINI Clubman od 6.999 Kč měsíčně.

Stylové MINI Clubman od 6.999 Kč měsíčně.

Pořiďte si nové MINI Clubman, nyní s automatickou převodovkou zdarma! Akční splátky tříletého operativního leasingu od 6.999 Kč  měsíčně bez DPH.*


Nový MINI Clubman je nyní delší a širší než předchozí model - a to vše co má, je moudře využito. Prostor umožňuje použití pěti sedadel, více místa na nohy v zadní části vozu a ještě větší zavazadlový prostor, stejně jako super flexibilní rozdělení zadních sedaček v poměru 40:20:40. Nový ovládací panel umístěný přímo na středové konzoli s radostí využívá extra prostor navíc, uvolněný díky použití elektronické ruční brzdy. MINI Clubman představuje jedinečnou kombinaci nejmodernějších technologií, maximální bezpečnosti, prémiových materiálů a britského designu. Samozřejmě nechybí pro MINI typické jízdní vlastnosti, které jsou navíc podpořeny řadou asistenčních systémů. 

Získejte stylový MINI Clubman od CarTec Group s výhodnou nabídkou operativního leasingu! 

* Nabídka operativního leasingu je kalkulovaná na vůz MINI Clubman 100kW/136k za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel, balíček servisních služeb MINI Service Inclusive obsahující servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 60 000 km, přihlášení/odhlášení vozu, silniční daň a koncesionářský poplatek. Splátka s DPH činní 8.469 Kč. Nabídka je určená pro plátce DPH. Kalkulace pro neplátce bude připravena na požádání. Nabídka platí do odvolání. Služby MINI FINANCIAL SERVICES v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s. a UniCredit Fleet Management, s.r.o.Služby MINI FINANCIAL SERVICES v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s. a UniCredit Fleet Management, s.r.o.

© 2016 - 2018 Graphic design studio | ARSY line, s.r.o.