Zobrazit akční nabídky

x

  • Právě se nacházíte v kategorii:
  • Úvod
  • Akční nabídka
  • Akční nabídka MINI! 5dveřové za 6.499 Kč měsíčně!
Akční nabídka MINI!     5dveřové za 6.499 Kč měsíčně!

Akční nabídka MINI! 5dveřové za 6.499 Kč měsíčně!

Právě nyní můžete v CarTec Group získat v rámci akční nabídky atraktivní pětidveřové MINI za jedinečnou cenu.


Limitovaná nabídka operativního leasingu za 6.499 Kč měsíčně* se vztahuje na pětidveřovou verzi MINI s motorizací Cooper. Za takto atraktivní splátku Vám nabízíme silnější motorizaci MINI Cooper 1,5 l (100 kW) a automatickou převodovku zdarma.

Svezete v něm tak bez problémů celou rodinu a jízdu si navíc budete po sešlápnutí pedálu plynu stále užívat! Jediné co potřebujete k tomu, abyste dosáhli na zvýhodněnou splátku 6.499 Kč měsíčně je navštívit nás v MINI Ostrava. 

Fantazii se ale meze nekladou a MINI Cooper je jako stvořený k tomu, abyste si vytvořili originál přesně podle svých představ a potřeb. 

* Tato nabídka operativního leasingu je kalkulovaná na vůz MINI Cooper 5dvéřové 100 kW/136 k za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel a balíček servisních služeb MINI Service Inclusive obsahující servisní prohlídky po dobu 5 let nebo do najetí 60 000 km. Nabídka je určená pro plátce DPH. Kalkulace pro neplátce bude připravena na požádání. Nabídka platí do odvolání. Služby MINI FINANCIAL SERVICES v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s., a UniCredit Fleet Management, s.r.o.

© 2016 - 2018 Graphic design studio | ARSY line, s.r.o.